19 grudnia 2023

Bardzo polecam Auto Szkołę Relax. Dobre podejście do kursanta, lepiej nie mogłam zostać nauczona jeździć. Byłam pod “opieką” Pana Włodzimierza i uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Zawsze panowała bardzo dobra atmosfera.Dziękuje za dobre przygotowanie do egzaminu praktycznego, będę te kilka miesięcy bardzo dobrze wspominała:).

Amelia
27 września 2023

Jedna z lepszych szkół w Łodzi. Merytoryczne wykłady, pouczające spotkanie z ratownikiem oraz cierpliwi instruktorzy. Nastawieni na bezpieczne prowadzenie samochodem. Tak trzymać! Polecam!

Joanna
21 września 2023

Super szkola !!! Polecam tą szkołę jazdy, bo chodź nie byłem łatwym uczniem to otrzalem wynik pozytywny .Miło spędzony czas z Panią Natalią i panem Włodkiem.

Mikołaj
22 sierpnia 2023

Polecam autoszkołe Relax! Jeśli myślisz, że prawo jazdy nie jest dla Ciebie, że nigdy nie uda Ci go zdobyć, to w tej szkole udowodnią Ci, że się mylisz. Teoria była prowadzona przez Pana Włodzimierza w bardzo przyjemnej atmosferze. To nie były nudne zajęcia, dawały dużo do myślenia w kontekście bezpieczeństwa 😊 Instruktorka Natalia jest najlepsza na świecie! Nauczyła mnie wszystkiego od podstaw, a nie byłam łatwym kursantem 🤭 Dzięki niej zdałam egzamin za drugim podejściem. Gdyby kiedyś się okazało, że jej nie będzie w tej autoszkole, to przeszukajcie niebo i ziemię, żeby ją odnaleźć 🤣 jest naprawdę świetna! Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za ‘relaxujące’ zdobycie prawa jazdy 😊

Justyna
19 sierpnia 2023

Zdecydowanie mogę polecić nauke jazdy z Panem Włodkiem.Cieprliwość, zaangażowanie do tego jasny i czytelny przekaz.Nauka jazdy staje się czystą przyjemnością 🙏🙂

Roksana
20 czerwca 2023

Profesjonalne podejście do kursanta, miła atmosfera, dokładnie omówienie błędów podczas jazd, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu państwowego, polecam

Zuzanna
17 maja 2023

Świetna szkoła jazdy! Przed kursem byłam przekonana, że nie dam rady nauczyć się jeździć i będzie to strata czasu, a dzisiaj zdany egzamin! Dziękuję Pani Natalio za jazdy w fajnej atmosferze i całą naukę, bez Pani rad by się nie udało:) Polecam każdemu!!

Karolina
17 maja 2023

Polecam szkołę jazdy Relax 🙂 Bardzo mili i pozytywni ludzie 🙂 Pan Piotr nauczył mnie jak jeździć, profesjonalne podejście a jednocześnie na wesoło 🙂 Naukę będę bardzo mile wspominać 🙂 ZDANE! 🙂

Aleksandra
13 maja 2023

Polecam z całego serca tę auto szkołę. Cierpliwi i profesjonalni instruktorzy, lepiej się trafić nie dało.
Jeszcze raz polecam

Michał
26 kwietnia 2023

Godna polecenia szkoła jazdy. Profesjonalne podejście do ucznia, duża wyrozumiałość oraz miła atmosfera. To wszystko przełożyło się na pozytywny wynik egzaminu teoretycznego i praktycznego.
Dziękuję.

Klaudia
12 kwietnia 2023

Pani Natalia jeździła ze mną po mileszkach przez większość jazd, ewentualnie po dąbrowie. Retkińskim ulicom poświęciliśmy minimum. Plac manewrowy, który wychodził od początku bardzo ładnie potwarzaliśmy razy 6, a manewry, których ewidentnie nie potrafiłem, takie jak parkowanie zostały zrobione na szybko, przy okazji. Błędy były często pomijane, instruktorka siedziała w telefonie cały czas. Zdarzały się sytuacje, gdy zatrzymywaliśmy się na miejscu parkingowym, żeby pani mogła sobie pogadać z mamą, poromansować z “Tomeczkiem”. Z każdym dniem dowiaduje się nowych (kluczowych) informacji w internecie, bądź od jeżdżących już osób w otoczenia. Pan Piotr pomógł mi chociaż trochę podnieść umiejętności przed egzaminem, Panią Natalię odradzam komukolwiek. Nie mam tu nawet tyle miejsca, żeby nakreślić wszystkie niedokładności, które zaistniały podczas części praktycznej mojego kursu.

9 grudnia 2022

Dziękuję bardzo instruktorkę Natalij Bernardskiej za nauczenia praktyce na prawo jazdy.
Natalia ty najlepsza instruktorkę w Łódzi 😘

Litvinova Valentyna
5 grudnia 2022

Bylam w 3 różnych szkołach próbując zdać egzamin na prawo jazdy. Dopiero w Relaxie nauczono mnie tak jeździć, że bez problemu zdałam egzamin. Bardzo bardzo polecam!

Martyna
10 czerwca 2021

Polecam auto szkołe Relax a najbardziej instruktora P.Piotra.
Profesjonalne podejście do ucznia.
Był ze mną od samego początku do końca kursu nauczył mnie jak być świetnym kierowcą a nie zakałą na drodze.
Dziękuję za cierpliwość.
Egzamin zdany 🙂

Marta
25 kwietnia 2021

Profesjonalizm na najwyższym poziomie ! W auto szkole Relax udało się nauczyć jeździć samochodem oraz zasad przepisów ruchu drogowego w teorii i przede wszystkim w praktyce mnie,mojej żonie ,szwagrowi oraz paru znajomym,to są fakty nic więcej nie trzeba na dowód dalszej referencji 🙂 Szczerze polecam ! dziękuję za dobrze wykonaną pracę i poszerzenie wiedzy pożytecznej na całe życie 🙂

Sławomir
8 kwietnia 2021

Świetna, godna polecenia autoszkoła. Specjalnie podziękowania na Pana Krzyśka, z którym nauka jazdy była przyjemnością oraz dla Pana Włodka, z którym przepisy ruchu drogowego stały się bardzo ciekawe. Pełen profesjonalizm

13 marca 2021

Genialna autoszkoła 🧡
Zajęcia teoretyczne idealnie przygotowują do zdania egzaminu w pierwszym terminie. A co najważniejsze, uświadamiają z czym tak naprawdę jazda autem się wiąże. Jeżeli chodzi o zajęcia praktyczne – super, super, super. Bez presji i stresu. Zajęcia szyte na miarę pod kursanta. Możliwość dobrania dodatkowych lekcji, również tych na placu manewrowym WORD.
Dla tych bardzo zestresowanych egzaminem, możliwość zdawania na aucie z autoszkoły – u mnie zakończyło się sukcesem 🙂
Miałam przyjemność uczyć się od pana Krzysztofa i pana Włodka – pełen profesjonalizm, cierpliwość i zrozumienie. Również bardzo miło spędzony czas. 🙂
Naprawdę polecam wszystkim ✨

Ewa